Lech Resort & Spa Łeba

Kompleks Lech Resort & Spa położony jest na prawie 4-hektarowym, zielonym, ogrodzonym terenie, tylko 350 metrów od pięknej, piaszczystej plaży. Teren naszego obiektu pokryty jest unikatową roślinnością. Ośrodek znajduje się w sanatoryjno wczasowej części miasta, z dala od ruchu ulicznego i zgiełku nadmorskiego kurortu. Posiadamy dwa budynki hotelowe o nazwach wiatrów morskich: „Monsun” „Zefir”. Prowadzimy działalność leczniczą na podstawie wpisu w rejestrach Wojewody i w Urzędzie Marszałkowskim  w Gdańsku. Posiadamy bazę leczniczą wyposażoną  w nowoczesny sprzęt, a zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel.
LECH Resort & Spa Łeba
LECH Resort & Spa w Łebie to idealne miejsce, wspierające regenerację zdrowia, poprawę kondycji fizycznej i psychicznej. Tu z dala od ruchu ulicznego, w otoczeniu zieleni i w dległości 350 metrów od morza, znajdziecie Państwo niczym niezmącony spokój, niezbędny do leczenia i wypoczynku.

Do Państwa dyspozycji oddajemy: pokoje 1-, 2-osobowe w budynku Monsun lub Zefir. Wszystkie nasze pokoje są wyposażone w: telewizor, chłodziarkę, czajnik elektryczny, zestaw lażowy (leżak, parawan, koc), sejf pokojowy (dodatkowo płatny) oraz łazienki z prysznicami, suszarką do włosów i ręcznikami po 1 sztuce na osobę.

 

ADRES:
Lech Resort & Spa Łeba ul. Brzozowa 18, 84-360 Łeba;

https://www.lechresortspa.pl
biuro@lechresortspa.pl
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:

881 642 513; 887 466 598;