Willa Widokowa Biały Dunajec

Zapraszamy do nowo otwartej Willi Widokowej w Białym Dunajcu. Nasza willa spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferuje głównie pokoje 2, 3 i 4 osobowe z balkonami i fantastycznym widokiem na panoramę Tatr.

Pokoje są przestronne, świetnie urządzone i zadowolą zarówno pary, rodziny z dziećmi oraz grupy zorganizowane. Lokalizacja: Willa Widokowa jest fantastycznie usytuowana. Zlokalizowana w Białym Dunajcu przy ulicy Krajowe 1E stanowi świetną propozycję dla osób zamierzających skorzystać z dwóch term: Termy Szaflary oraz Gorący Potok, do których z Willi Widokowej można dojechać samochodem w około 3 minuty lub specerem w 10 minut.

Turyści chwalą też, że z Willi Widokowej łatwo dojechać (bez korków) na słynną Gubałówkę - drogą przez Ząb, która słynie nie tylko z niesamowitych widoków na Tatry ale również dlatego że mieszka tam znany skoczek narciarski Kamil Stoch. Poza tym do Białki Tatrzańskiej i Zakopanego jest tylko 15 km, można więc każdego dnia wybrać się na wycieczkę w góry lub na narty.
Willa Widokowa Biały Dunajec
Willa Widokowa
ul. Krajowe 1E,
34-425 Biały Dunajec
tel. 693 687 863
email: widokowawilla@gmail.com