OCM NINIWA w Kokotku

OCM NINIWA w Kokotku

ul. Posmyk 5
42-700 Lubliniec
Głównym celem naszego ośrodka jest prowadzenie Oblackiego Duszpasterstwa Młodzieży NINIWA przez organizowanie rekolekcji, wydarzeń i spotkań dla młodzieży w ramach bogatej oferty NINIWY.

Oblackie Centrum Młodzieży to ośrodek położony w środku lasu nad stawem Posmyk, w Lublińcu na Śląsku. Obiekt stwarza możliwość do przenocowania i wyżywienia nawet 150 osób. W obiekcie znajduje się kaplica, sala bankietowa, oraz sala konferencyjna.

Staw Posmyk i Kokotek w Lublińcu to interesujące miejsca dla osób szukających spokoju. Stawy otoczone są przez Lasy Lublinieckie, w których prym wiodą sosny. Lasy te liczą 100 tys. ha ( 1000 km2), leżą na obszarze województw śląskiego i opolskiego i są największym kompleksem leśnym południowej Polski. Wielokilometrowe ścieżki zachęcają do spacerów nordic walking, wycieczek rowerowych oraz  tzw. kąpieli leśnych z ćwiczeniami, regulacją głębokiego, uspakajającego oddechu dla wyrównania parametrów zdrowotnych. Lasy Lublinieckie to kapitalny teren do obcowania z naturą, podpatrywania jej w niezakłóconej hałasem ciszy, przerywanej jedynie odgłosami licznego ptactwa. Amatorzy grzybobrania znajdą tutaj połacie lasów obfitych w runo leśne.  Niech te stare drzewa, stawy, rzeki, kanały, wydmy, niech ten las – mają się z nami dobrze. 

Koszt turnusu z postem Daniela w Kokotku k/Lublińca

14-dni 

pokój 1-osobowy – 1.890 

pokój 2-osobowy – 1.490 

10 dni 

pokój 1-osobowy – 1.590 

pokój 2-osobowy – 1.290 

7 dni 

pokój 1-osobowy – 1.290 

pokój 2-osobowy – 1.090 

weekend 

pokój 1-osobowy – 590 

pokój 2-osobowy – 490

 

—> Strona ośrodka

Galeria

Wydarzenia w naszym ośrodku

Owoce i warzywa to prawdziwa skarbnica witamin, minerałów i antyoksydantów. Można je spożywać na różne sposoby – surowe, gotowane, w postaci musów, konfitur i soków. Obecnie przygotowanie tych ostatnich jest niezwykle łatwe, szybkie i przyjemne – wystarczy wyciskarka wolnoobrotowa.

Jesień z Postem Daniela

Rekolekcje z Postem Daniela
01-15.10.2021
OCM NINIWA w Kokotku
Lubliniec / Śląskie