Lech Resort & Spa Łeba

Lech Resort & Spa Łeba

ul. Brzozowa 18
84-360 Łeba
Kompleks Lech Resort & Spa położony jest na prawie 4-hektarowym, zielonym, ogrodzonym terenie, tylko 350 metrów od pięknej, piaszczystej plaży.

Łeba to niewielka miejscowość, położona nad Morzem Bałtyckim, pośród lasów sosnowych, pomiędzy dwoma jeziorami: Łebsko i Sarbsko, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Doskonałe miejsce na każdą okazję i o każdej porze roku, jedyne na polskim wybrzeżu, leżące w wyjątkowo

zdrowotnej strefie klimatycznej (według klimatologów). Największym jej atutem jest czyste powietrze z dużą ilością jodu oraz piękne otoczenie:

morze – z przepięknymi, szerokimi plażami i urokliwymi wschodami i zachodami słońca, jeziora – Sarbsko (z rezerwatem przyrody) i Łebsko.

Lasy – głównie sosnowe, dzięki którym powietrze pozbawione jest zanieczyszczeń i posiada dużą ilość naturalnych olejków eterycznych.

Specyficzny mikroklimat – pomaga w leczeniu schorzeń układu oddechowego i wzmacnia odporność organizmu. Unikalne w światowej skali wydmy ruchome w Słowińskim Parku Narodowym, wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

 

Cena turnusu obejmuje:

Zakwaterowanie w pokojach w budynku Monsun lub Zefir – zgodnie z dokonaną rezerwacją. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 17:00, a kończy o godz. 10:00. Trzy posiłki diety postnej, warzywno-owocowej, oczyszczająco-odchudzającej wg dr Ewy Dąbrowskiej. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją w dniu przyjazdu i trwają do śniadania w dniu wyjazdu.

Konsultację i opiekę dietetyka. Wykłady, prelekcje dotyczące zdrowego stylu życia. Indywidualne konsultacje dietetyczne. Zajęcia ruchowe z fizjoterapeutą. Spacery z kijami Nordic Walking. Codzienna msza święta. Wodę mineralną bez ograniczeń. Wieczorki taneczne, zajęcia artystyczne. Dostęp do Internetu w wyznaczonych miejscach. Konsultację fizjoterapeutyczną w zakresie zlecania zabiegów indywidualnych. 9 zabiegów indywidualnych – przy pobycie 14 dniowym, ustalanych podczas konsultacji z mgr fizjoterapii z listy zabiegów: masaż wibracyjny – 4 zabiegi, magnetostymulacja – 4 zabiegi, oczyszczanie organizmu metodą jonową – 1 zabieg. Zabiegi wykonywane są w dni robocze od poniedziałku do  piątku (z wyjątkiem dni wolnych od pracy).

Rabat na zabiegi lecznicze i odnowy biologicznej, wyłącznie dla zabiegów przed przyjazdem w wysokości 10%.

—> Strona ośrodka

Galeria