Dzień 6. Post Daniela „Modlitwa i post to najpotężniejsza broń w walce z wszelkimi wirusami”

Dzień 6. Post Daniela „Modlitwa i post to najpotężniejsza broń w walce z wszelkimi wirusami”

Dzień dobry To już 6. dzień Postu Daniela. Jak zwykle zapraszam do odsłuchania spotkania i skorzystania z podanego ponizej menu na dzień dzisiejszy.

 

Śniadanie: Sok marchwiowo-jabłkowy Zakwas buraczany Surówka I: tarta kalarepa z jabłkiem i natka pietruszki Surówka II: brukiew i marchew starta na tarce, kiełki lucerny, sok z cytryny do smaku. Gotowane warzywa: spagetti z cukini w sosie pomidorow-bazyliowym Owoc: 1/2 grejfpruta Obiad: Kompot z jabłek z gożdzikami Surówka I: pomidor z rzodkiewka i selerem naciowym Surówka II: sałata lodowa z pomarańczą Gotowane warzywa: bigos z kapusty kiszonej z bakłażanem i cebulą Zupa: barszcz czerwony Owoc: 1/2 kiwi Kolacja: Sok z zielonego ogórka, białej rzodkwi i jabłka Surówka I: zielony ogórek z rzodkiewką, cebulą, koperkiem i octem jabłkowym Surówka II: pomodor z ogórkiem kiszonym, porem i kiełkami rzodkiewki Gotowane warzywa: buraki nadziewane chrzanek i papryką Owoc: jabłko.

Najnowsze artykuły

Owoce i warzywa to prawdziwa skarbnica witamin, minerałów i antyoksydantów. Można je spożywać na różne sposoby – surowe, gotowane, w postaci musów, konfitur i oczywiście soków. Obecnie produkowanie tych ostatnich jest niezwykle łatwe, szybkie i przyjemne – wystarczy wyciskarka wolnoobrotowa.

Natalia Mikucka, 26 lat, -30 kg

Stosując Post Daniela waga z 130 kg spadła do 100 kg.

KRYZYSY OZDROWIEŃCZE

W pierwszych dniach postu odczuwamy głód, który z czasem mija. Trudniejsze do zniesienia mogą okazać się inne dolegliwości. Jak sobie z nimi poradzić i wytrwać w poście?

Świadectwo Michała

Michał w wieku 43 lat ważył 143 kg przy wzroście 1,8 m.

Leave a comment