Willa Widokowa Biały Dunajec

Willa Widokowa Biały Dunajec

ul. Krajowe 1E
34-425 Biały Dunajec
Tel. 693 687 863. Zapraszamy do nowo otwartej Willi Widokowej w Białym Dunajcu. Nasza willa spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferuje głównie pokoje 2, 3 i 4 osobowe z balkonami i fantastycznym widokiem na panoramę Tatr.

Willa Widokowa
ul. Krajowe 1E, 34-425 Biały Dunajec
tel. 693 687 863
email: widokowawilla@gmail.com

Pokoje są przestronne, świetnie urządzone i zadowolą zarówno pary, rodziny z dziećmi oraz grupy zorganizowane. Lokalizacja: Willa Widokowa jest fantastycznie usytuowana. Zlokalizowana w Białym Dunajcu przy ulicy Krajowe 1E stanowi świetną propozycję dla osób zamierzających skorzystać z dwóch term: Termy Szaflary oraz Gorący Potok, do których z Willi Widokowej można dojechać samochodem w około 3 minuty lub specerem w 10 minut.

Turyści chwalą też, że z Willi Widokowej łatwo dojechać (bez korków) na słynną Gubałówkę – drogą przez Ząb, która słynie nie tylko z niesamowitych widoków na Tatry ale również dlatego że mieszka tam znany skoczek narciarski Kamil Stoch. Poza tym do Białki Tatrzańskiej i Zakopanego jest tylko 15 km, można więc każdego dnia wybrać się na wycieczkę w góry lub na narty. Przyroda w Białym Dunajcu to przede wszystkim górzyste tereny porośnięte w wielu miejscach niemalże dziewiczą roślinnością. Największą atrakcją w całej wsi i okolicach cieszy się jednakże górski potok Biały Dunajec. Jest to prawy dopływ Dunajca, który łączy się też Czarnym Dunajcem. 

W sezonie letnim warto udać się na dłuższe spacery po okolicznych, malowniczych ścieżkach, z Białego Dunajca idąc Pogórzem Gubałowskim lub też kierując się przez Talary oraz Ząb, w niecałe 3 godziny możemy dojść na przykład do Gubałówki.

Tuż obok Białego Dunajca znajduje się malutka wieś Szaflary, a tam słynne Termy podhalańskie i piękne krajobrazy. Gorący Potok to kompleks kilkunastu unikalnych basenów zewnętrznych z naturalną, surową wodą siarkową o  wyjątkowych walorach leczniczych,w których każdy znajdzie atrakcje dla siebie. 

—> Strona ośrodka

 

Galeria